<

Üstün İş Turbo

1990'dan Beri Türkiye'nin En Güvenilir Turbocusu

0 555 960 79 12

Üstün İş Turbo

Motor endüstrisinde, binek minibüs, otobüs, kamyon, tır, iş makineleri, ve deniz araçlarının, turbo tamir ve turbo revizyon ve sıfır turbo satışlarını yapan bir firmadır.
Firmamız Gaziantep'te yerleşik olarak tüm Türkiye ye hizmet vermektedir. Kurucumuz Resul Demirbaş tarafından 1990 yılında kuruldu.Bugün şirket; oğlu ve ustası olduğu M. Ali Demirbaş tarafından yönetilmektedir. Üstün İşt Trbo sadece turbo işinde uzmanlaşmıştır.
Sıfır turboşarj satışları, Turboşarj tamiri, Turboşarj revizyonları ve revizyonlu turboşarj satışları yapmaktadır, Özellikle Turboşarj tamiri ve revizyonlu Turboşarj satışı konusunda tüm Türkiye'de haklı üne sahip olmuştur. Turboşarj tamirinde getirdiği prensipler ve ciddiyet ile güven kazanmıştır. Teslim alınan turboşarjın 2 saat içinde hasar raporunun verilebilmesi. Müşteri kabul ettiği takdirde 24 saat içinde tamir edilip testleri yapılarak müşteriye gönderilmesi.
Müşteri acelem var bozuk turbomu alın bana REVİZYONLU TURBO yollayın dediğinde hemen mal gönderimi. Ve tüm Türkiye ye ücretsiz gönderilmesi.

Üstünişturbo turbo tamir ve revizyon sanayi firması; Gerek tamir ettiği gerekse revizyonunu yaptığı tüm turbo şarjları standartlara uygun olarak testlerini yapar. Tüm ürünleri testi yapılmış olarak teslim eder.

Resimler